CO to jest Dieta OXY?

CO to jest Dieta OXY?
4.3 (85%) 4 votes
Share Button

Dieta Oxy to nowa dieta, opracowana przez czołowych dietetyków. Założeniem jej jest zdrowe chudnięcie, bez większych wyrzeczeń. To dieta zbilansowana i zdrowa, dzięki której chudnie się w zdrowym tempie.

aaaaDieta Oxy to nie tylko chudnięcie, ale cały proces wzmacniania i stymulowania pracy organizmu, dzięki czemu tracimy na wadze, pozbywamy się toksyn, poprawiamy sobie nastrój, zapewniamy zdrowie i likwidujemy takie problemy, jak cellulit czy wałeczki tłuszczu w okolicach brzucha, czy pośladków. Jest to dieta wysokobiałkowa, ulepszona względem diety Dukana, gdyż wyeliminowano z niej potencjalne zagrożenia dla zdrowia nerek i wątroby.

Poza konkretnym jadłospisem, elementem stałym diety Oxy jest antyoksydacyjny shake, stworzony z żurawiny, otrąb pszennych i kefiru.

Całość pozwala na dobre samopoczucie, odtrucie organizmu, szybką utratę kilogramów i doskonałe efekty nadające energii. Dieta Oxy nie jest jednak zalecana dla każdego, dlatego, jeżeli cierpisz na przewlekłe dolegliwości, sprawdź, czy będzie to dieta odpowiednia dla Ciebie.

Przejdź do: Jak Schudnąć