Zielony jęczmień o co ho ?

Zielony jęczmień o co ho ?
4.5 (89.09%) 11 votes
Share Button

zielonymlodyjeczmienZielony młody jęczmień na odchudzanie.

Niedawno na rynek weszła nowa metoda na odchudzanie, oczyszczacie organizmy z toksyn, pomoc w metabolizmie i prawidłowym trawieniu, oraz utrzymaniu zdrowej wagi. Tym cudem jest młody zielony jęczmień w formie proszku lub kapsułek. Dlaczego? Gdyż okazuje się, że kilkudniowe kiełki jęczmienne, a przede wszystkim sok z nich, posiada niesamowicie wysokie wartości witamin i minerałów. I co najważniejsze 2 podstawowe składniki, które działają jak cudowny eliksir w momencie potrzeby uzyskania i utrzymania szczupłej sylwetki.

Pierwszy ze składników to błonnik, który po pierwsze daje poczucie sytości, więc nie podjadamy, a po drugie wspomaga i przyspiesza metabolizm tłuszczów w organizmie, przez co tracimy na wadzie. Drugi to chlorofil, dostarczający multum składników odżywczych, utrzymujący prawidłową równowagę kwasowo-zasadową, a tym samym pomagający utrzymać formę i nienaganną sylwetkę.

Zielony młody jęczmień na odchudzanie, to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto chce schudnąć szybko i zdrowo jednocześnie.

Odwiedź stronę główną i zobacz jak schudłam